85 років Світового Лідерства!

Хмаринка тегів

Інновації

Інноваційні технології

4-сенсорна технологія визначення жиру(жироаналізатори)
Монітори складу тіла OMRON мають унікальну 4-х сенсорну технологію вимірювання,з використанням стоп і долоней для проведення вимірювання по всьому тілу, що дозволяє отримати максимально точні результати.

Дана технологія виключає вплив на результати форми тіла і типу розподілу жирової тканини. А також, виключаеться вплив на результат добового переміщення рідини в організмі: протягом дня рідина,що міститься в тілі зміщується до нижніх кінцівок. Співвідношення рідини у верхніх і нижніх частинах тіла відрізняється вранці та ввечері, отже,повний електричний опір тіла теж змінюється. Так як при вимірюванні моніторами складу тіла OMRON використовуються електроди для рук і ніг, виключається вплив цього фактору на результат

Сенсорна технологія реєстрації кроків(крокомір)
В сучасних моделях  крокомірів OMRON використовується прогресивна сенсорна технологія, яка розпізнає крокові рухи тіла,виключаючи  з підрахунку вібрацію в транспорті та інші рухи , які відрізняються від ходьби. Вона ефективна як при повільній , так і при швидкій ходьбі, під час бігу та заняттях фітнесом.

Крім того,крокоміри,в яких є 2 сенсорних датчика,можна носити не тільки на поясному ремні, а також в кармані, в сумці або на шиї.