85 років Світового Лідерства!

Хмаринка тегів

Новини

Три позиції здоров'я від OMRON А3 Complete

У сучасному ритмі життя часто використовують багатофункціональні прилади, які відповідають високим технічним характеристикам. До таких приладів відноситься небулайзер OMRON А3 Complete, який є незамінним помічником в лікуванні респіраторних патологій.
Основними перевагами інгалятора є глибоке проникнення лікарського засіб до вогнища інфекції, а також можливість вибирати розміри розпилюються мікрочастинок в залежності від виду патології. Прилад працює в трьох положеннях:

- №1 застосовується для терапії хвороб носової порожнини і горла (синусит і риніт, ангіна і ларингіт) з розміром розпилюються частинок ліки - 4,5 мкм;

-№2 - використовується в лікуванні патологій середніх відділів дихальної системи (трахеобронхита і трахеїту) з розміром мікрочастинок аерозольного хмари від 4,5 до 7,5 мкм;

- №3 - застосовується дана позиція в терапії нижніх відділів системи дихання (астми, бронхопневмонії та бронхіту). Лікарський засіб розпорошується з розміром мікрочастинок від 2 до 4,5 мкм, що дозволяє проникати до вогнища запалення.

Дізнатися детальну інформацію про прилад і замовити OMRON А3 Complete можна за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров'я!