This website requires JavaScript.
Про нас
  Компанія «Інтернешнл Медікл Еквіпмент» протягом 25 років є уповноваженим дистриб'ютором в Україні медичної техніки OMRON Healthcare Japan, однією з провідних трансконтинентальних корпорацій Японії, світового лідера інноваційної електроніки, зокрема у виробництві медичного обладнання для профілактики, контролю та лікування захворювань, викликаних сучасним способом життя, таких як артеріальна гіпертензія, бронхіальна астма і ожиріння.
  В даний час основними напрямками діяльності компанії «Інтернешнл Медікл Еквіпмент» є продаж, сервісне та післягарантійне обслуговування  тонометрів абсолютної точності  та небулайзерів (інгаляторів) OMRON, а також приладів для здорового способу життя - термометрів, крокомірів, вимірювачів  жирових відкладень і масажерів (міо-стимуляторів) , які допомагають в профілактиці захворювань, контролюють важливі показники організму і полегшують життя при хронічних захворюваннях.
   Вимірювання артеріального тиску тонометрами OMRON - точність і достовірність результатів, навіть вище, ніж  в кабінеті у лікаря, високоточна сучасна техніка повністю виключає людський фактор! Небулайзери (інгалятори) OMRON успішно працюють в більш ніж 500 лікарнях і лікувальних установах на території України вже протягом 10 років! А крокоміри, жироанализатори, термометри та масажери-міостимулятори від японської корпорації OMRON доповнюють повну систему контролю за Вашим здоров'ям!

   Вибір медичної техніки OMRON - Ваша інвестиція в здоров'я і довголіття!