This website requires JavaScript.
Офіційний представник OMRON Японія в Україні
Інформація
Підрозділ корпорації OMRON Corporation (Японія) – OMRON Healthcare Co., Ltd спеціалізується на медобладнанні для застосування у клінічних та домашніх умовах. Створено підрозділ у 1966 році та з перших днів заснування активно займається інноваційними розробками та технологіями для оснащення професійного медобладнання та приладів для використання вдома.

З моменту заснування і по сьогоднішній день фахівці OMRON створюють нові інноваційні технології та займаються модернізацією існуючих моделей. Це все робиться для комфортного процесу вимірювання, отримання максимально вірних результатів, не гірше, ніж у кабінеті лікаря, що полегшує життя більшості людей на всіх континентах нашої планети.

Сьогодні більшість послуг переходить до «Online», і фахівці OMRON Healthcare беруть активну участь у сучасних розробках у сфері телемедицини. Багато дій сьогодні не потрібні, тому що Ваш смартфон, комп'ютер або планшет це може зробити замість вас за частки секунди. OMRON Connect дає можливість стежити за здоров'ям організму через екран смартфона. За допомогою програми можна швидко надати інформацію лікарю, про результати вимірювань монітора АТ (тонометр), монітора складу тіла (розумні ваги), а також зберегти всі параметри вимірювань в мобільному телефоні, щоб самостійно стежити за динамікою лікування.
З 1933 р. фахівцями компанії OMRON було запатентовано у сфері медобладнання та електроніки понад 4 тисячі винаходів. Також неодноразово компанія OMRON нагороджувалась за впровадження екологічно чистого виробництва, ведення бізнесу та багато іншого.

З приводу замовлення звертайтеся за телефоном: +38 (067) 442-71-76
Компанія ТОВ "БРОСГРУП" -  дилер по продажу продукції ОMRON HEALTHCARE в Україні.