Про нас
Продукція OMRON з'явилася на ринку України в кінці 90-х років. Метою OMRON було - встановити економічні зв'язки з новими країнами, пошук партнерів, клієнтів. Електронні компоненти для автоматичного обладнання, які OMRON пропонував найбільшим українським підприємствам машинобудівного, енергетичного і транспортного комплексу, швидко завоювали популярність в нашій країні завдяки безвідмовної, точної роботи.

Коли OMRON стало ясно, що з Україною можна і потрібно працювати, компанія почала поставляти нам сучасну медичну техніку - в першу чергу, автоматичні прилади для вимірювання артеріального тиску. Незабаром OMRON вибрав компанію в Україні, яка змогла б гідно представити на ринку України виняткову, якісну, відому в усьому світі продукцію, продукцію компанії OMRON. Такою компанією стали ми. Зараз «Інтернешнл медікал Еквіпмент» поставляє на український ринок новітні розробки в області товарів для здоров'я і профілактики різних захворювань, створені японськими вченими. Також нами було отримано право на використання торгової марки OMRON в Україні.

В даний час основними напрямками діяльності компанії «Інтернешнл медікал Еквіпмент» є продаж і сервісне обслуговування автоматичних приладів для вимірювання тиску і небулайзерів OMRON. На ринку автоматичних та напівавтоматичних тонометрів компанія «Інтернешнл медікал Еквіпмент» займає одне з лідируючих місць, має великий авторитет, дає хороші обсяги продажів. Небулайзер OMRON, що продаються «Інтернешнл медікал Еквіпмент», є лідером серед аналогів на ринку нашої країни.

Крім того «Інтернешнл медікал Еквіпмент» активно просуває в Україні прилади для здорового способу життя - термометри, крокоміри, вимірювачі жирових відкладень і масажери OMRON. Ці прилади не вирішують істотні проблеми у здоров'ї, але вони допомагають в профілактиці захворювань, контролюють важливі показники організму. Дані прилади заслужили довіру не тільки літніх людей, а й молоді, яка прагне підтримувати себе у формі, піклується про своє здоров'я.

Все обладнання зареєстровано в Міністерстві охорони здоров'я України та Держстандарті України, має сертифікат затвердження Укрметртестстандарту. Всі вимірювачі артеріального тиску OMRON пройшли клінічну перевірку за міжнародними протоколами AAMI, BHS, ESH (IP).