This website requires JavaScript.
Офіційний представник OMRON Японія в Україні
Новини
Cлава Укрaїні
Cлава Укрaїні Cлава Укрaїні
2022-02-24 12:00 Читати далі
OMRON M3 Comfort - точність результатів тиску!
OMRON M3 Comfort - точність результатів тиску! Гіпертонія або «тихий вбивця» може стати причиною ниркової недостатності, інсульту або інфаркту міокарда зі смертельними наслідками, тому що протягом багатьох років прихована симптоматика руйнує серцевий м'яз і виснажує судинну систему, порушуючи правильну циркуляцію крові. Щоб запобігти розвитку гіпертонії, необхідно щодня вимірювати показники артеріального тиску.
2022-05-02 12:00 Читати далі
Біль не перешкода для успіху з OMRON HeatTens
Біль не перешкода для успіху з OMRON HeatTens З новою моделлю миостимулятора HeatTens від OMRON можна стверджувати, що гострий біль не завадить досягти успіху! Даний прилад є єдиним міостимулятором, що з'єднав в собі функції ефективного масажу - розігріває і розслабляє м'язові волокна, заспокоює їх, а інноваційна технологія TENS, яка перевірена клінічно, покращує кровотік до місця запалення, знімає гострий біль в суглобах і м'язах.
2022-05-16 11:20 Читати далі
Тонометр Omron Evolv - помічник при змінах погоди
Тонометр Omron Evolv - помічник при змінах погоди На зміни погодних умов гостро реагують люди з серцево-судинними хворобами. Причому сьогодні спостерігається різкі «стрибки» тиску не тільки у пацієнтів з багаторічним стажем, а й у молодих, цілком здорових людей.
2022-05-30 12:10 Читати далі
Манжета Intelli Wrap - унікальна розробка від Omron
Манжета Intelli Wrap - унікальна розробка від Omron Купуючи тонометр в подарунок батькам, Вам не варто хвилюватися і переживати, що манжета буде мала, тому що розмір каркасної манжети Intelli Wrap універсальний - від 22 до 42 см. Тому манжета підійде для людей із середнім і великим об'ємом передпліччя, і це ще не все переваги манжети
2022-06-13 11:50 Читати далі