This website requires JavaScript.
Офіційний представник OMRON Японія в Україні
Манжета Intelli Wrap - унікальна розробка від Omron
Купуючи тонометр в подарунок батькам, Вам не варто хвилюватися і переживати, що манжета буде мала, тому що розмір каркасної манжети Intelli Wrap універсальний - від 22 до 42 см. Тому манжета підійде для людей із середнім і великим об'ємом передпліччя, і це ще не все переваги манжети:

  • Intelli Wrap 360 ° точності. Чутливі датчики розташовані на всій поверхні манжети, і дозволяють проводити вимірювання артеріального тиску незалежно від місця розташування на передпліччя манжети, і отримувати максимально точні результати;

  • каркасна форма дозволяє надіти манжету на плече швидко, використовуючи тільки одну руку, а розмір 22-42 см забезпечує оптимальний обхват передпліччя, для комфортного вимірювання тиску і отримання максимально точного результату.

Даний тип манжети комплектується з такими моделями тонометрів від компанії OMRON - M7 Intelli IT, M3 Comfort і OMRON Evolv та інші.

Отримати більше інформації про тонометри і замовити одну з обраних моделей інноваційних приладів від OMRON можна за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров'я!
Поділитися: